Produkty do Tworzyw Sztucznych

P213-1050 Zmywacz antystatyczny

Produkt specjalnie opracowany dla części z plastiku w celu zapewnienia czystości powierzchni przed lakierowaniem. Właściwości antystatyczne zapobiegają odkładaniu się zanieczyszczeń w celu zapewnienia wolnej od kurzu powierzchni powłoki lakieru.

P273-1333 Zmywacz do tworzyw sztucznych

Produkt ten został zaprojektowany do usuwania silikonowych środków, stosowanych do wyjmowania wyrobów plastikowych z formy, oraz innych zanieczyszczeń części plastikowych przed gruntowaniem. Należy go używać w celu zapewnienia dobrego przylegania i dobrej jakości wykończenia lakierniczego.

P572-2000

To promotor przyczepności 1K w postaci aerozolu. Jest szybkoschnącym, przezroczystym podkładem, o niewielkiej zawartości pigmentu. Jest odpowiednim produktem do stosowania na niemal wszystkich tworzywach nadających się do lakierowania.* Podkład ten jest przeznaczony do wykonywania napraw punktowych (na przetarcia) lub do naprawymałych elementów.

P572-2001

Promotor przyczepności 1K, to szybki, przezroczysty podkład,który jest odpowiedni do zastosowania na niemal wszystkich tworzywach nadających się do lakierowania.*

P572-2004

Promotor przyczepności 1K jest dostarczany w postaci gotowej do użycia. Jest to elastyczny promotor przyczepności, w kolorze szarym, przeznaczony do stosowania na elementach z tworzyw sztucznych, które są wrażliwe na działanie rozpuszczalników, np. PUR.

P100-2020 Plastyfikator

Jest to dodatek uplastyczniający, który po zmieszaniu z podkładami i powłokami wierzchnimi 2K zwiększa elastyczność powłoki i polepsza trwałość takich lakierów i podkładówek dwuskładnikowych na częściach elastycznych.